2013-11-16 21:44:06
Φωτογραφία για ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΜΕ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑΝ... ΜΟΝΟ ΜΕ 2-3 ΣΕΤ!
Όλα άρχισαν στον αγώνα ποδοσφαίρου, που ο Μήτρογλου έκανε το 0-1 στο 90'! Πανηγύρισαν με την... ψυχή τους που δεν έφαγαν περισσότερα και... τονώθηκε η ψυχολογία τους!

Κάπως έτσι είναι και η σημερινή κατάσταση, μετά το 2-3 σετ που τους έκανε η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Θρύλου μέσα στον "Τάφο του Ινδού" που φρόντισαν να γεμίσουν, μπας και δουν κάποια νίκη επί του Ολυμπιακού! Μάταια όμως!

Άντε, και εις ανώτερα prasini.gr : Παναθηναϊκός θα πει μαχητική ψυχή! (photos)

Πραγματοποιώντας συγκλονιστική εμφάνιση τα «φίνα» κορίτσια του Ρούση γύρισαν από την... κόλαση και έχασαν στις λεπτομέρειες 3-2 από τον Ολυμπιακό.

prasinanea.gr : Το μέλλον τους ανήκει

Τα κορίτσια του Παναθηναϊκού βρέθηκαν να χάνουν με 2-0 σετ από τον Ολυμπιακό στην Κυψέλη έστειλαν το ματς στο τάι μπρέικ και έχασαν στις λεπτομέρειες μία τεράστια νίκη. Απίστευτη ατμόσφαιρα από τον κόσμο που χειροκρότησε τις πράσινες.

leoforos.gr : Το πάλεψαν, αλλά...

Σε ένα πραγματικό ντέρμπι, ο Παναθηναϊκός γύρισε από το 0-2 σετ, αλλά λύγισε στο τέλος, γνωρίζοντας την ήττα με 2-3 από τον «αιώνιο».